Mint Apart

Kalamar Yolu
  • 2 Kişilik
  • 1 Yatak Odası
  • 1 Banyo

Öne Çıkan Özellikler

Araç Park Yeri Araç Park Yeri
Barbekü Barbekü
Denize Yakın Denize Yakın
Merkeze Yakın Merkeze Yakın
Ortak Havuzlu Ortak Havuzlu

Villa Açıklaması

Mint Apart : Kalkan / Kalamar Yolu mevkiin de yer alan 1 yatak odalı 2 kişi kapasiteli apart seçeneğimizdir.  Ortak havuzlu şekilde hizmet veren apartımız oldukça sade ve şık havası vardır. Kalkan Merkeze yürüme mesafesinde olan apartımız  ulaşım bakımından oldukça kolaylık sağlamaktadır. Yatak Odası Bilgileri

1.Yatak Odası : Çift kişilik yatak

Kalamar Yolu; Coğrafi yapısı bakımından, yamaç üzerine kurulmuş bir yerleşim yeridir. Kalamar Yolu ve çevresindeki bölgelerde bulunan tüm yazlıklarımıza ulaşmak için yokuş yukarı çıkılmaktadır. Bu nedenle konaklama yerinize ulaşım sırasında yokuş ve stabilize yollar ile karşılaşabilirsiniz.

• Doğa içerisinde konumlanmış olan tüm villalarımızda düzenli olarak ilaçlama yapılmaktadır. Buna rağmen çevrede; sinek, böcek benzeri haşereler bulunabilir.

• Tüm villa ve apart dairelerimiz için giriş saati 16:00, çıkış saatlerimiz son gün sabah 10:00 ’dur. Giriş çıkış saatleri arasında yapılacak olan temizlik işleri ve villanın diğer misafirlerimize hazırlanabilmesi için giriş çıkış saatlerine dikkat etmenizi özellikle rica ederiz.

Hasar Depozitosu : Villa veya apart daireye girişiniz sırasında veya girişten önce konaklama ücretinin dışında 200 TL hasar depozitosu alınmaktadır.
Villa veya apart daireden çıkışınız sonrasında yapılacak olan kontrollere istinaden iade etmeyi engelleyecek bir durum söz konusu olmadığında; hasar depozitonuz bizlere bildirdiğiniz banka hesap numaralarınıza yatırılır.

Mesafeler

Plaj 5 dk
Merkez 5 dk
Restoran 5 dk
Market 5 dk
Otogar 5 dk
Sağlık Ocağı 5 dk
Dalaman Havaalanı 130 km
Antalya Havaalanı 240 km

Fiyatlandırma

Tarihler Haftalık Fiyat

Fiyata Dahil Olanlar

Fiyata Dahil Olmayanlar

Ev Kuralları

Benzer Villalar

Haftalık 0 TL'den başlayan fiyatlar
<